O firmie


Firma Exalus TR7 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się tłocznia aluminium mieszcząca się w centralnej Wielkopolsce, w Kucharach pod Kaliszem.
 
Nasze motto to:   Klient jest dla nas przede wszystkim partnerem.
 
Naszym klientom oferujemy indywidualne podejście do ich potrzeb, dostosowanie naszych możliwości, doradztwo techniczne oraz pomoc w projektowaniu profili. 
Oferujemy współpracę z doświadczonymi specjalistami z branży tłoczenia aluminium, którzy wspomagają swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem naszych partnerów w biznesie.
 
Dzięki zaawansowanej technologii gwarantujemy wysoką i stałą jakość produktów i usług.
Dysponujemy nowoczesnym i wydajnym parkiem maszynowym, co pozwala zapewnić naszym klientom szeroki zakres usług.
 
Posiadamy linie tłoczącą hiszpańskiej firmy Tecalex o nacisku 1800MT (7”).  Produkujemy profile ze stopów 6063 i 6060, jesteśmy gotowi na rozszerzenie portfolio stopów zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.
 
Posiadamy również ciśnieniową, zimnokomorową odlewnię aluminium z nowoczesnym parkiem maszynowym w postaci 3 maszyn odlewniczych z innowacyjnym zautomatyzowanym systemem oczyszczania surowca.

Exalus dysponuje również najnowocześniejszą technologicznie lakiernią proszkową pionową oraz lakiernią poziomą jak również linią do sublimacji pokrywającą powłoką drewnopodobną powierzchnię elementów aluminiowych tłoczonych i odlewanych.
 
Produkowane profile jesteśmy gotowi zabezpieczyć i spakować zgodnie z wymaganiami klienta.
Posiadanie tak szerokiego parku maszyn pozwala nam na dostarczenie naszym partnerom kompleksowych produktów i usług.
 
Exalus jako firma rodzinna stawia na dynamiczny styl zarządzania i działania, podejmując zdecydowane kroki prowadzące do dalszego rozwoju i innowacyjnych rozwiązań.
 
Celem firmy Exalus TR7 zapewnienie jakości i zadowolenia z naszych produktów i usług.